Mgr. Kateřina Straková

S Lenkou Hejhalovou se známe už pár let a musím říct, že za toto setkání jsem nesmírně vděčná. Její způsob a filosofie života jsou mi nesmírně blízké a nejen v tomto směru je mým velkým vzorem. Milé dámy, využijte jedinečné možnosti a čerpejte všechno,co projekt Dámy v akci nabízí. Obohatíte svůj život a budete se cítit skvěle. Naučíte se mnoho nových věcí, které budete využívat každý den a které Vám samotný život usnadní a zpříjemní. Dámy v akci jsou geniální myšlenkou a já jsem nesmírně hrdá na to, že můžu být u toho s Vámi. 


Barbora Kolářová

S Lenkou Hejhalovou se přátelím již přes 20 let, a proto vím, že vše, co dělá je vždy připravené s láskou, odborností a propracované do nejmenších detailů. Program, který připravily spolu s Lenkou Uhlíkovou, však předčil mé očekávání. Bylo to inspirativní, přátelské setkání, plné užitečných informací, praktických cvičení, zábavy a legrace. Geniálním způsobem nám předevedly, že zdravý stravovací systém není o odříkání, nedobrém jídle a hodinách strávených přípravou. Oběma děkuji.


Mgr. Marie Moravanská

Myslela jsem, že něco málo vím, ale zjistila jsem, že se mám mnoho co učit - o sobě, o životě... Našla jsem lidi, kteří mi pomohli a dál budou pomáhat.
Děkuji, můj život se začíná měnit.


Ing. Radka Švábková

Lenka Uhlíková je mou skvělou kolegyní v práci už 2 roky. Během těchto dvou let mě naučila zdravě se stravovat. Nadchla mě svými znalostmi v oblasti zdravé výživy. Obdivuji její silnou vůli s jakou principy zdravé výživy sama dodržuje.


Silvie Habrová 

Lenku Uhlíkovou jsem poznala během kurzu výživového poradenství organizovaného společností Mahra. Můj první dojem byl: přísná paní, co má vždycky pořádek v kabelce a nikdy nikam nepřijde pozdě. Velice brzy si mě ale získala, zjistila jsem, že je to zralá dáma s pozitivním životním nadhledem, velmi logickým a pragmatickým myšlením, ale zároveň s otevřeným srdcem. Mám ráda její smysl pro humor - dokáže se zasmát i sama sobě, což je pro mne významný ukazatel kvalitní osobnosti.
Opět jsem si ověřila, že není dobré dát na první dojem. Minula bych tak v životě spolehlivého člověka, který mi při každém setkání přinese svou neutuchající energií něco nového do života.


Jitka Krištůfková

Lenku Uhlíkovou znám již 20 let a vždy pro mě byla zárukou kvalitních informací... V oblasti zdravého životního stylu se narozdíl od jiných dokáže plně vžít do individuality člověka, což se odráží na celkovém úspěchu každého z nás. Při kontaktu s Lenkou jsem vždy měla pocit, že se na své cestě ke zdraví, vitalitě a kráse posouvám...


Markéta Szaboová

Obě Lenky znám řadu let a po celou tu dobu jsou pro mě velkou inspirací jak v oblasti zdraví, tak v oblasti krásy. Díky oběma ženám jsem pochopila, že krása zvenčí je stejně důležitá jako krása uvnitř. Obě mě dokáží motivovat a já díky nim mám chuť na sobě pracovat a náležitě si pak užít dobrý pocit ze sebe sama. Důkazem jsou pro mě odezvy z okolí. Moc děkuji...