"Výcvik ke zdraví - toť střídmost v jídle a píle v námahách.

Nechť strava a pohyb je tvojí medicínou."
- Hippokratés

"Jóga je cestou objevování své přirozenosti, krásy a radosti."
- Satjánanda

Zdravý životní styl každému na míru

Jóga - cesta ke zdraví a vitalitě
Vaše DNA zná Vaše tajemství

Zdravý životní styl, především výživa a pohyb jsou dnes populárním tématem, kterému se obě věnujeme již mnoho let. I když každá z jiného úhlu. Jeden směr vedl přes západní vědu, druhý přes alternativní přístupy k daným otázkám.
Náš projekt Dámy v akci odstartoval v lednu 2016, kdy jsme se rozhodly naše poznatky propojit a stát se tak průvodci na Vaší cestě ke zdraví a vitalitě.

Nejnovější poznatky vědy prokázaly pevnou vazbu mezi Vaší DNA a reakcí Vašeho těla na výživu a pohyb.
Pokud odhalíte, co skrývají Vaše geny, získáte jednoznačný návod, jak upravit Vaše životní návyky a jednoduše nastoupíte cestu optimální hmotnosti, zdraví a kondice.
Nevyčerpatelnou inspirací je pro nás i prastará nauka o životě - jóga. Její předností je komplexní působení na člověka soustavami tělesných, dechových a koncentračních cvičení. Její meditativní a zklidňující techniky Vám pomohou lépe vnímat Vaše tělo, navodit vnitřní klid a životní spokojenost. 

Praktikováním jógy se neustále měníme, vyvíjíme a rozvíjíme svůj vnitřní potenciál. A během těchto změn nacházíme sami sebe - stáváme se radostnějšími, šťastnějšími a zdravějšími lidmi.

Semináře pro aktivní ženy


zdravý životní styl v praxi
osobní klíč ke zdraví a optimální hmotnosti
jóga v každodenním životě - cesta ke zdraví a vitalitě

                                              

"Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se budete snažit porozumět sami sobě, pochopíte celý vesmír."                                                                                                         Buddha