Do budoucna pro Vás připravujeme prodloužené pobyty na Slovensku v termálních lázních. Jedná se o vyhlášené lázně s léčivou vodou, která má v mnoha případech unikátní léčebné složení, v případě Lázní Podhájská srovnatelné s vodou z Mrtvého moře. Tyto slovenské termální vody jsou díky svému průchodu vrstvami zemské kůry obohaceny o minerální látky a ve spojení s teplotou cca 38°C jejich léčebné využití stoupá.
Vliv koupelí v mineralizovaných termálních vodách má vědecky prokázaný blahodárný vliv na zdraví člověka a celkovou regeneraci.
Prospěšně působí na kůži, hormonální a kardiovaskulární systém, respirační problémy, močové a gynekologické cesty. Léčí cukrovku, dnu, revma, bolesti kloubů a páteře.
Účinně pomáhá v léčbě nervových a psychických poruch a chronických civilizačních chorob...

Program bude organizován a tradičně zaměřen na kombinaci pohybu a vyvážené přiměřené stravy. Kromě cvičení jógy využijeme cyklistické a turistické trasy a nejenže spálíme hodně kalorií, ale vychutnáme si i krásy okolní krajiny a další místní zajímavosti. Poté se necháme unést atmosférou lázní, napijeme se z pramenů poznání, zapomnění či lásky. Zařadit můžeme letní kino i tanec. Stravu si budeme tradičně připravovat podle předem daných vyváženách receptů s cílem redukce váhy a nabrání svalové hmoty.    

Věříme, že se všichni vrátíme plní energie a elánu a o pár kilo lehčí...

Pro více informací klikněte na obrázek

Lázně Vyšné Ružbachy

Termální lázně Podhájská