Lady den

Zdravý životní styl v teorii i praxi

Cílem jógového Lady dne je prohloubení znalostí a dovedností z oblasti jógy. Dozvíte se vše, co se nevejde do běžných lekcí. Součástí jsou 2 lekce jógy, ranní aktivační a odpolední uvolňující. Během jediného dne si osvojíte základní i pokročilé techniky cvičení, naučíte se lépe vnímat svoje tělo a zvýšíte efekt své jógové praxe. Na závěr umocníte svůj zážitek při delší řízené relaxaci a oddáte se příjemnému uvolnění.

Co můžete očekávat: filosofie jógy a základní pojmy, účinky jógy na organismus, relaxační a dechové techniky, mudry (gesta rukou), principy zdravého pohybu, nastavení a zdravé provádění základních ásan, příčiny bolestí zad, zkrácené a ochablé svalové skupiny a jejich vliv na držení těla a bolesti pohybového aparátu, možnosti nápravy, uvolnění krční, hrudní i bederní páteře, krátká sestava pro domácí praxi, hluboký stabilizační systém, jeho funkce a posílení a mnohé další.

Pro zájemce je možno uspořádat Lady den zaměřený na seznámení se se základními principy vyváženého zdravého stravování, vytvoření jídelníčku na míru a sestavení individuálního cvičebního plánu. Po absolvování takového víkendu je možné ihned nastartovat vlastní redukční režim.

Délka trvání: 9:30-16:00
Cena: 600,- Kč

Cena zahrnuje:
- program
- občerstvení dle zásad zdravého vyváženého stravování a pitný režim

Konkrétní program bude zveřejněn před každým vypsaným Lady dnem na našem Facebooku a v kalendáři akcí.